اخبار اقتصادی

عباس عبدی؛ زندگی در تناقض

عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: زندگی در جامعه ای که تناقضات آشکار و پنهان آن فراوان است، شهروند را دچار مسائل روحی و روانی می کند و متاسفانه تناقضات در جامعه ایران کم نیست. در هر گوشه ای شاهدی بر وجود تناقض های رفتاری...

28 آبان 1399

هوش مصنوعی قوانین منسوخ فدرال را حذف می نماید

کاخ سفید سازمان های فدرال را تشویق می نماید با استفاده از هوش مصنوعی محتوای قدیمی و منسوخ را از قوانین حذف نمایند.

26 آبان 1399

خبرنگاران درگیری با ویروس کرونا خانوادگی شده است

تهران- خبرنگاران- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر به بیمارستان های سطح کشور مراجعه کنید، مشاهده می گردد که درگیری با ویروس کرونا کاملا خانوادگی شده است و همه اعضای یک خانواده به این ویروس مبتلا شده اند.

24 آبان 1399

پوتین: با هر رئیس جمهوری که مردم آمریکا انتخاب نمایند همکاری می کنیم

رئیس جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) با وجود انتقاد به لفاظی های ضد روسی تند بایدن گفت، اظهارات وی درباره کنترل سلاح ترغیب کننده است.

19 آبان 1399

تصویب کلیات طرح تأمین کالا های اساسی در مجلس

نمایندگان مجلس با کلیات طرح تأمین کالا های اساسی موافقت کردند.

13 آبان 1399

همه چیز درباره سرویسکال اوت ، راه اندازی این سرویس نیازمند همکاری جمعی است

مرتضی رحیمی، مدیرعامل پیغام رسان سروش گفت: هزینه تماس در سرویس کال اوت بسیار کمتر از ارتباط های تلفنی مشترکان اپراتورها با هم است و در صورت همکاری همه دستگاه ها با هم به زودی شاهد راه اندازی این سرویس خواهیم بود.

10 آبان 1399

فروش فوق العاده 150 هزار خودرو با یک شرط جدید

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه دو خودروساز اصلی کشور ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو به منظور کاهش التهابات بازار به متقاضیان عرضه خواهند کرد، از برنامه فروش فوق العاده 150 هزار دستگاه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماهه تا سرانجام سال جاری...

8 آبان 1399

خبرنگاران ناظر بهداشت جهانی: جهان برای بیماری همه گیری بعدی آماده نیست

تهران- خبرنگاران- هیات نظارت بر آمادگی دنیای که به عنوان نهاد ناظر بهداشت دنیای به حساب می آید روز دوشنبه خاطرنشان کرد: دنیا که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید، برای بیماری همه گیری بعدی آماده نیست.

8 آبان 1399

ونزوئلا برای اولین بار از ایران نفت خام خرید

علی رغم تحریم های آمریکا، یکشنبه یک تانکر در حال تخلیه بار نفتی از پارس جنوبی برای ونزوئلا بود. واردات نفت خام از طرف ونزوئلا که خود بزرگ ترین ذخایر نفتی جهان را دارد برای اولین صورت می گیرد.

8 آبان 1399

رسول پناه: گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس جواب دندان شکنی به کارشکنی ها خواهند داد، AFC فقط دنبال جلب رضایت سعودی هاست

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود همه رفتارهای تبعیض آمیز و میزبانی نامناسب، به کادر فنی و بازیکنان غیرتمندمان اعتماد و ایمان داریم.

7 آبان 1399

فرصت توسعه صنعت گردشگری در شرایط کاهش درآمد نفتی

اولین نشست کمیته بین الملل کمیسیون گردشگری اتاق ایران با هدف دریافت نقطه نظرات فعالان صنعت گردشگری و تشریح برنامه های این کمیته برگزار گردید.

7 آبان 1399

اعتراضات و گوش سنگین مسئولین ، وقتی راه های ارتباطی بن بست اند!

نبود فضای گفتگو در اعتراضات یک سال اخیر گویاست؛ در آبان 98، بی توجهی به اهمیت توجیه افکار عمومی و حتی اظهارنظر های متناقض درباره مسئله گران شدن بنزین باعث شد تا بخش بزرگی از جامعه احساس کند در تصمیمات مهم کشوری نادیده گرفته شدند.

4 آبان 1399

تعبیر خواب انار - دیدن انار در خواب چه تعبیری دارد؟

انار میوه ای است با تاریخچه ای کهن که دیدن رویای آن بسیار رایج است. تعبیر خواب انار بر اساس دو دیدگاه اسلامی و روانشناسی قابل تفسیر است که بسته به شرایط زندگی بیننده رویا می توان از هر دو تفسیر استفاده کرد.

4 آبان 1399

خبرنگاران کتاب خوانی استرس را 68 درصد کاهش می دهد

شهرکرد- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: براساس نظر کارشناسان، هر 6 دقیقه کتاب خوانی، استرس را 68 درصد کاهش می دهد.

3 آبان 1399

یارانه شهریورماه امشب واریز می گردد

یکصد و پانزدهمین مرحله واریز یارانه نقدی مربوط به شهریورماه امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

2 آبان 1399

پژو 207i جدید معرفی شد

خبرنگاران: پژو 207 i که در واقع همان 206 پلاس (در بازار های جهانی) است، در ایران با سطح تجهیزات استاندارد و جعبه دنده دستی و اتوماتیک به بازار عرضه می شود.

1 آبان 1399

قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس ثبت شد

چهار بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در ساختمان هیات فوتبال تهران قرارداد خود را ثبت کردند.

27 مهر 1399

آشنایی با جوان ترین میلیاردرهای دنیای فناوری

بسیاری از میلیاردرهای جوان جهان در صنعت فناوری فعال هستند.

26 مهر 1399

شرایط بازدهی صنایع مختلف بورس در 5 ماه نخست 99 ، دارویی ها جامانده بزرگ بازار سهام

به گزارش خبرنگاران، در حالی که افت 11 درصدی شاخص کل بورس در یک هفته اخیر بسیاری از معامله گران را نسبت به ادامه فرایند بازار سهام نگران کرده است اما نگاهی به عملکرد بورس از ابتدای سال جاری نشان می دهد که با وجود این افت شدید، بازار سهام در 5 ماه نخست سال...

25 مهر 1399

معاون ظریف: مذاکرات درباره بخش های مهم رژیم حقوقی دریای خزر تمام شده است

معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه درباره آخرین تصمیمات رژیم حقوقی دریای خزر گفت: کنوانسیون آن نوشته شده و مذاکرات در بخش مهمی از این رژیم حقوقی به خاتمه رسیده است.

22 مهر 1399
تعداد: (135)