اخبار سیاسی

ترامپ: نانسی پلوسی دیوانه رئیس جمهور خواهد شد!

رئیس جمهور آمریکا مجددا تئوری دیوانه مبنی بر اینکه تاخیر در اعلام نتایج انتخابات ماه نوامبر به سبب رای گیری پستی می تواند منجر به رسیدن نانسی پلوسی به ریاست جمهوری گردد را تکرار کرد.

17 مهر 1399

برای عمومی کردن ورزش باید از مدارس و دانشگاه استفاده کرد

مهدی شریعتی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره نقش ورزش همگانی در زندگی مردم گفت: ورزش همگانی در واقع متولی اصلی نهادینه سازی ورزش در کشور است و در ابعاد مختلف کارکردها و کاربردهای مختلفی دارد. در کشور ما در بین فدراسیون های مختلف ورزشی، معاونت فرهنگی...

17 مهر 1399

دستور وزیر کشور براى تشدید نظارت بر عملکرد شورا ها و شهرداری ها تا انتخابات1400

سخنگوى وزارت کشور گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه هاى پایانى منتهى به برگزارى انتخابات شوراها، وزیر کشور دستور داد با استفاده از ابزارهاى قانونى نظارت جدى تر و با حساسیت بیشترى بر عملکرد شوراها، شهرداری ها و دهیاری ها با هدف رعایت قانون در تصمیم گیرى...

14 مهر 1399

توصیه های امنیتی عون به وزیر کشور لبنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، میشل عون رئیس جمهور لبنان در جریان ملاقات با محمد فهمی وزیر کشور دولت پیشبرد امور لبنان، توصیه هایی در زمینه شرایط امنیتی به او کرد.

13 مهر 1399

تعیین ناظرین مجلس در شورای عالی بیمه

عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناظرین مجلس در شورای عالی بیمه را گفت.

11 مهر 1399

کنکور در ورزشگاه آزادی برگزار می شود؟

بزرگترین رویداد علمی در ایران احتمال دارد به دلیل شرایط شیوع کرونا در کشور با وضعیتی متفاوت برگزار شود.

11 مهر 1399

عرضه نانو واکسن کرونا تا سرانجام سال میلادی ، از چگونگی انفجار در بیروت تا فراوری پلاستیک تجزیه پذیر

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

6 مهر 1399

طبیعت چهارمحال و بختیاری پتانسیل خاصی برای جذب جهانگرد خارجی دارد

ایرنا/ براساس سخنان سفیر اتریش در ایران، طبیعت چهارمحال و بختیاری پتانسیل خاصی برای جذب جهانگرد خارجی دارد.

4 مهر 1399

زنان سیاهپوست در صدر فهرست معاون احتمالی بایدن

در آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداهای دموکرات که در ماه مارس برگزار گشت، جو بایدن، کاندیدای پیشتاز گفت در صورتی که به مرحله نهایی انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 برسد، یک زن را به عنوان معاون خود معرفی خواهد کرد. اکنون که زمان تحقق این وعده فرا رسیده...

2 مهر 1399

مونسان:کوشش کنیدبین کانون جهانگردی و فدراسیون هم افزایی ایجاد گردد

به گزارش خبرنگاران، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با دکتر مونسان ملاقات کرد. ناظمی در این ملاقات یک ساعته گفت: امروز با هدف بر طرف کردن سوتفاهمات گذشته و همکاری های مشترک و بیشتر در بخش های مختلف از جمله گردشگری ورزشی، مشارکت...

31 شهریور 1399

یادداشت، جنگ سرد آمریکا و چین

نمی توان بهبود رویکرد امریکا در قبال چین را پس از انتخابات ریاست جمهوری آن کشور انتظار داشت، زیرا حتی با پیروزی بایدن، اهداف و تمایلات بنیادین امریکا در قبال چین چندان دچار تغییر نخواهد شد.

30 شهریور 1399

چرا آمریکا مخالف قرارداد ایران و چین است؟

احمد عظیمی بلوریان استاد پیشین مریلند در روزنامه شرق نوشت: دعوای آمریکا و چین وارد مراحل تازه ای شده؛ تا حدی که از یک سو سخن از حمله آمریکا به چین در میان است و از سوی دیگر، محاصره مالی ایران از سوی آمریکا به اوج شدت خود رسیده؛ به نحوی که ارزش دلار که در...

25 شهریور 1399

خبرنگاران ازدواج آسان و زندگی به رنگ سادگی

بروجرد - خبرنگاران - ترویج ازدواج آسان در بین جوانان با راهکارها و ارائه برنامه های لازم لازم است، جوانانی که به دور از همه تجملات می توانند زندگی مشترک را با رنگ همدلی و سادگی شروع نمایند.

24 شهریور 1399

تنش در مناسبات چین و انگلیس بر سر هنگ کنگ

به دنبال تصویب قانون امنیتی هنگ کنگ در مجلس چین و تعلیق قانون استرداد مجرمان از سوی انگلستان، روابط پکن و لندن بسیار پرتنش تر از قبل شده است.

24 شهریور 1399

تازه های کرونایی از سراسر جهان؛ 14میلیون و300هزار در جنگ با ویروس

سرعت انتشار ویروس کرونا همچنان تداوم دارد و روزمره تعداد زیادی از افراد را مبتلا می کند و یا می کُشد.

20 شهریور 1399

اسپر دستور تحقیق درباره رابطه طالبان با روسیه را صادر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی تائید کرد که دستور انجام تحقیق درباره گزارش جنجالی نیویورک تایمز که در خصوص رابطه طالبان با روسیه بوده را صادر کرده است.

18 شهریور 1399

سفیر مراکش در امارات معرفی گردید

پادشاه مراکش در راستای بهبود روابط کشورش با امارات، سفیر مراکش در ابوظبی را مشخص کرد.

14 شهریور 1399

کاظم جلالی: حجم تجارت ایران با اتحادیه اوراسیا 2.5 میلیارد دلار شد

سفیر ایران در روسیه بیان کرد: پس از هفت ماه از اجرای موافقتنامه تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا، حجم تجارت خارجی ایران با این اتحادیه به بیش از دو میلیارد و 417 میلیون دلار رسیده است.

14 شهریور 1399

خبرنگاران رکاب زنی دوچرخه سواران از آستارا برای تکریم کادر درمانی کشور

آستارا - خبرنگاران - رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا گفت: 2 دوچرخه سوار سفیر سلامت با هدف قدردانی از پرستاران و پزشکان در معالجه بیماران کرونایی، در محوطه بیمارستان این شهرستان نهال کاشته و با وسیله ورزشی خود به سوی مراکز درمانی کشورمان حرکت کردند. ...

9 شهریور 1399

استمرار فراوری گندم لازم است

معاون وزیر جهاد گفت: ما باید بر روی اصول فراوری گندم کشور بایستیم و فراوری داخلی گندم را که اساس زراعت محسوب می گردد، حفظ کنیم.

8 شهریور 1399
تعداد: (92)