وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند

به گزارش وبلاگ عینک شب، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به مغایرت ها در آمارهای فرمانداران و سامانه وزارت صمت گفت: وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند.

وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند

به گزارش وبلاگ عینک شب به نقل از مهر، سید مهدی محمدی سه شنبه 26 آذر در ششمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار گشت طی سخنانی گفت: وجود برخی مغایرت ها در آمار ارائه شده ناشی از بروز اختلال در سامانه وزارت صمت است.

محمدی افزود: طبق قانون وزارت صمت موظف شد که با هماهنگی فرمانداران انبارهای شهرستان را با راه اندازی سامانه ای برای شناسه دار کردن انبارها عملیاتی کند و در فاز نخست اجرای این طرح مقرر بود تا مالکین انبارها با خود اظهاری در این سامانه ثبت نام کنند.

وی بیان داشت: فرایند خود اظهاری مالکان انبارها می بایست با ثبت اجناس موجود در انبارها صورت می گرفت.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در ادامه گفت: در فاز سوم اجرای این طرح فرمانداران شهرستان های استان می بایست با نظارت و پایش مستمر بر انبارها آمار دقیق را در این سامانه ثبت کنند.

محمدی عنوان داشت: گزارش 9 ماهه از فرمانداران بیانگر وجود برخی مغایرت ها در آمارهای ارائه شده از سوی فرمانداران و سامانه وزارت صمت است و در این راستا انتظار داریم با همکاری دستگاه های عضو ستاد و فرمانداران این طرح به نحو مطلوبی اجرایی شود همچنین باید سازوکاری در نظر گرفته شود تا وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت صمت اشکالات سامانه شناسه دار کردن انبارها را مرتفع کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید