ملکه گدایان، قسمت نوزدهم؛ انتها فصل جلوی قفس طاووس ها!

به گزارش وبلاگ عینک شب، خبرنگارانـ قسمت نوزدهم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده، تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی و نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی روز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان، قسمت نوزدهم؛ انتها فصل جلوی قفس طاووس ها!

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

(قسمت خاتمهی فصل اول) البرز، خورشید و وصالی که در اوج امنیت رخ می دهد؛ اما عشق...! (این داستان ادامه دارد)

پارسا که البرز و افرا را غافل گیر نموده بود، خودش در راه غافل گیر می گردد و البرز و افرا از دستش فرار می نمایند. در درگیری بین شان افرا زخمی به پارسا می زند و او هم به افرا. بدین ترتیب البرز چاره ای ندارد جز این که افرای زخمی را به خانه آریا ببرد! در این میان شبیر هم با نشانه ای که از البرز به خورشید می دهد، قرار دیدار شان را در قبرستان قطار ها می گذارد و خودش، پارسا و افرادش در کمین پیدا شدن سر و کله البرز و خورشید می نشینند.

درحالی که البرز و خورشید در جایی بسیار دورتر از آن جا به یکدیگر می رسند. جایی در کودکی البرز وقتی که در پارک گم می شد و به آن جا می رفت، قفس طاووس ها. داریوش از سویی به فریبا پیشنهاد ازدواج می دهد و از سمتی دیگر باز هم سراغ سارا می رود که به وسیله او البرز را پیدا کند. او با این کار درگیر داستان تازه ای با پارسا می گردد. او مدارکی را به داریوش می دهد و از او می خواهد در صورت گم و گور شدنش آن ها را منتشر کند.

درحالی که در انتظار خاتمه داستان ملکه گدایان بودیم، این سریال با یک غافل گیری فصل اولش را به خاتمه رساند! این به آن معناست که قصه سر دراز خواهد داشت و فصل دوم نیز مفصل و طولانی خواهد بود. باتوجه به چند قسمت گذشته و آن چه بین کاراکترهاست و بر آن ها می گذرد، این که داستان طولانی گردد، دور از انتظار نبود. اما ای کاش به جای قسمت های اولیه که بی هیچ اتفاقی پیش می رفتند، زودتر به این قسمت های پر ماجراتر می رسیدیم. در خاتمه فصل اول البرز و مادرش بالاخره به هم می رسند و یکدیگر را به آغوش می کشند! اما خطر هنوز در کمین آن هاست.

پارسا و شبیر هریک با نیت های خودشان با لعیا همکاری می نمایند و لعیا هم هنوز دست از تعقیب خورشید و البرز و افرا نکشیده است. ماجرای داریوش و سارا هم وارد فاز جدیدی شده است. فازی که برای پرداختن به آن چند قسمت زمان ضروری است و آریا هم حالا بیش تر از قبل درگیر ماجرا های مادرش شده است و پرداختن به آن هم زمان زیادی می طلبد. بدین ترتیب با وجود این که اطلاع رسانی دقیقی از طرف گروه سازنده ملکه گدایان نشده است، می توان پیش بینی کرد که فصل دوم این سریال هم قسمت های زیادی دارد و داستان به این سادگی ها به خاتمه نمی رسد.

منبع: فرارو

به "ملکه گدایان، قسمت نوزدهم؛ انتها فصل جلوی قفس طاووس ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان، قسمت نوزدهم؛ انتها فصل جلوی قفس طاووس ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید