صیادمنش به استقلال بر نمی گردد

به گزارش وبلاگ عینک شب، معاون باشگاه استقلال می گوید مهاجم جوان فصل گذشته این تیم نمی تواند به زودی در جمع آبی پوشان پایتخت حاضر شود.

صیادمنش به استقلال بر نمی گردد

به گزارش وبلاگ عینک شب، امیر سلطانی معاون باشگاه استقلال درباره اخبار مربوط به بازگشت صیادمنش به این تیم گفت: هر باشگاهی دوست دارد بازیکن جوان و آینده داری مثل اللهیار صیادمنش را در اختیار داشته باشد و استقلال خانه او محسوب می شود. از طرفی اگر او روزی بخواهد در ایران بازی کند، ما از این موضوع به شدت استقبال می کنیم ولی واقعیت این است که در زمان حضور آقای استراماچونی، ما با فنرباغچه مذاکراتی داشتیم تا او را در نیم فصل به صورت قرضی به خدمت بگیریم ولی باشگاه ترکیه ای به ما گفت تحت هیچ شرایطی حاضر نیست صیادمنش در جایی جز لیگ ترکیه بازی کند.

او افزود: بنده شخصا به عنوان کننده باشگاه در مذاکره با مسئولان فنرباغچه حضور داشتم و در این جلسه به من گفتند که مجوز بازی برای صیادمنش را تنها در لیگ ترکیه می دهند تا این بازیکن با محیط، شرایط بازی و سبک کار در این کشور آشنا شود تا بتوانند از او در آینده در تیم فنرباغچه استفاده کنند. آقای مجیدی تا به امروز درخواستی برای جذب اللهیار نداشتند. البته اگر هم این درخواست وجود داشته باشد، با توجه به سوابق مذاکراتی، امکان بازگشت صیادمنش در حال حاضر به استقلال وجود ندارد.

معاون باشگاه استقلال در پایان افزود: باشگاه استقلال قصد فروش هیچ بازیکنی را به صورت قرضی یا دائمی ندارد و تا به امروز هیچ پیشنهادی هم برای بازیکنان استقلال به این باشگاه نرسیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صیادمنش به استقلال بر نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صیادمنش به استقلال بر نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید