دیوان عالی باز هم رأی پرونده را نقض کرد، نجفی سه باره دادگاهی می گردد

به گزارش وبلاگ عینک شب، گودرزی درباره آخرین شرایط پرونده موکلش محمدعلی نجفی توضیحاتی داد.

دیوان عالی باز هم رأی پرونده را نقض کرد، نجفی سه باره دادگاهی می گردد

حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به موضوع اعطای مرخصی به موکل خود اظهار کرد: چندین مرتبه تقاضای مرخصی برای موکل خود را از مقامات قضایی درخواست کردیم، اما هنوز جوابی به آن داده نشده است.

وی ادامه داد: موکل بنده در کنار 11 نفر دیگر در زندان حضور دارد که یکی از همبندی های او به بیماری کرونا مبتلا شد و مدتی در بیمارستان طالقانی بستری بود.

گودرزی با اشاره به سابقه بیماری موکل خود اعلام کرد: نجفی سابقه سکته دارد و چندین مرتبه تحت عمل جراحی قرار گرفته و حدود 70 سال سن دارد، از همین رو خطر مرگ تهدیدی جدی برای او است.

وکیل محمد علی نجفی ادامه داد: وثیقه برای موکل من موجود است و سند بازداشت شده، اما هنوز با اعطای مرخصی به موکل بنده موافقت نکرده اند. من حتی به آقای اژه ای معاون رئیس قوه قضاییه هم نامه نوشتم و درخواست اعطای مرخصی به موکل خود را ارائه دادم و ایشان هم دستور آنالیز را به دادستان تهران دادند.

وی با بیان اینکه البته رأی پرونده موکل بنده در دیوان عالی کشور نقض شده است، توضیح داد: از آنجایی که رأی صادره برای نجفی توسط دیوان عالی کشور نقض شده است، هم اکنون پرونده موکل بنده به شعبه هم عرض ارجاع شده و جلسه رسیدگی دوباره به پرونده برگزار خواهد شد.

گودرزی اضافه نمود: به دلیل آن که رأی صادر شده برای نجفی نقض شد، پس موکل بنده هنوز متهم است و باید رأی جدید برای او صادر و قرار تأمین وثیقه برایش جاری گردد.

وکیل محمد علی نجفی اعلام کرد: رئیس محترم دستگاه قضا دستور داده اند که شخصی که قرار تأمین یا وثیقه گرفته حتی یک ساعت هم نباید در زندان بماند، پس اکنون باید قانون برای موکل بنده هم جاری گردد و با قرار قبول وثیقه و آزادی موکل بنده موافقت گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دیوان عالی باز هم رأی پرونده را نقض کرد، نجفی سه باره دادگاهی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان عالی باز هم رأی پرونده را نقض کرد، نجفی سه باره دادگاهی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید