خبرنگاران سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه اند

به گزارش وبلاگ عینک شب، تهران - خبرنگاران - سخنگوی دولت شامگاه جمعه در توییتی نوشت: دارم نوشته های فضای مجازی درباره کرونا را رصد می کنم. خوشحالم که عده کثیری از صمیم قلب در پی انتشار اطلاعات درست، گفتار امیدبخش و تقویت روح جامعه اند.

خبرنگاران سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه اند

علی ربیعیدر این توییت تاکید کرده است که گزارش ها درباره کرونا را می خوانم، نوید آنکه با سخت کوشی، شفافیت، وحدت فرماندهی، سخت گیری از سوی دولت و اعتماد، مراعات و مسئولیت پذیری از سوی جامعه در کنار هم تلخی ها را به حداقل رسانده و پیروزیت خواهیم آفرید.

سخنگوی دولت شرح داد: نوشته های خیرخواهانه بسیارند. نقدها نویسندگان را منتقل میکنم تا بهتر تصمیم بگیریم. این نوشته ها امید و قوت قلب برای مردم هستند. قلم امیدواران پایدار.

می دانم کاستی هایی داشته ایم اما بیشتر از آن میدانم که اگر به یکدیگر کمک نکنیم، کم می آوریم. با تمام قوا سعی می کنیم صادق، قوی و شفاف باشیم، لطفا یکدیگر را تنها نگذاریم. بدون مردم پیروز نیستیم.

شایان ذکر است طبق آخرین اطلاعات آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونای در کشور با افزایش 143 مورد جدید به 388 نفر رسیده و 73 نفر ظرف روزهای گذشته بهبود یافتند و 34 نفر فوت کرده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سخنگوی دولت: خوشحالم عده کثیری درباره کرونا درپی تقویت روح جامعه اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید