جریمه مجیدی، گل محمدی، پیروانی و مدیرعامل پیکان به خاطر نشر اکاذیب

به گزارش وبلاگ عینک شب، کمیته انضباطی رای خود را در مورد تخلف بعضی سرمربیان تیم های لیگ رجحان صادر کرد.

جریمه مجیدی، گل محمدی، پیروانی و مدیرعامل پیکان به خاطر نشر اکاذیب

به گزارش وبلاگ عینک شب به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای خود را در مورد تخلف بعضی سرمربیان تیم های لیگ رجحان صادر کرد.

* مجیدی 100 میلیون ریال جریمه شد

به دلیل تخلف فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران مبنی بر نشر اکاذیب به وسیله مصاحبه در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی و بیان مطالبی کذب نسبت به مقامات ایفمارک، وی به مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر خواهی است.

* جریمه 100 میلیون ریالی برای گل محمدی

به دلیل تخلف یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس مبنی بر انتشار مطالب توهین آمیز فضای مجازی باتوجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده از جمله تصویر منتشره از سوی وی خطاب به مسئولان برگزاری مسابقات لیگ، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 93 و 94 این مقررات، گل محمدی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* جریمه نقدی برای منصوریان و خطیبی

ملاقات تیم های آلومینیوم اراک و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای جام حذفی برگزار و از سوی علیرضا منصوریان تخلفانی مبنی بر بدرفتاری در مقابل مقام رسمی مسابقه و سرمربی تیم حریف رخ داد. وی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی تا انتها فصل جاری فوتبال و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت تعلیقی قطعی بوده و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است. رسول خطیبی، سرمربی تیم تراکتور نیز به دلیل بدرفتاری مقابل سرمربی تیم حریف به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه های تراکتور و آلومینیوم اراک به دلیل سوء رفتار تیمی هر کدام به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. این رای قطعی است.

* مدیرعامل پیکان 50 میلیون جریمه شد

به دلیل تخلفات اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان مبنی بر نشر اکاذیب به وسیله مصاحبه در فضای مجازی و بیان مطالب کذب علیه مقامات فدراسیون فوتبال به استناد ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 93 و 94 این مقررات، به جریمه نقدی 50 میلیون ریالی محکوم شد. این رای قطعی است.

* جریمه نقدی برای سرپرست پرسپولیس

افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس به دلیل نشر اکاذیب و توهین به وسیله مصاحبه با برنامه تلویزیونی و بیان مطالب کذب و توهین آمیز نسبت به مقامات فدراسیون فوتبال و باشگاه سپاهان اصفهان، به استناد ماده 71 مقررات انضباطی به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر خواهی است. در صورت تکرار تخلف، ایشان با تنبیهات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی روبرو خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "جریمه مجیدی، گل محمدی، پیروانی و مدیرعامل پیکان به خاطر نشر اکاذیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه مجیدی، گل محمدی، پیروانی و مدیرعامل پیکان به خاطر نشر اکاذیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید