تمجید سایت اتحادیه جهانی از عملکرد محمدیان و زارع

به گزارش وبلاگ عینک شب، سایت اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی از عملکرد محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع در رقابت های بین المللی کشتی آزاد ایتالیا تمجید کرد.

تمجید سایت اتحادیه جهانی از عملکرد محمدیان و زارع

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عینک شب، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا که جزء مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود از دیروز در شهر رم آغاز شد.

در روز نخست این مسابقات، رقابت های اوزان 97 و 125 کیلوگرم برگزار شد که محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع نمایندگان کشورمان در این رقابت ها به مدال طلا دست یافتند.

اتحادیه جهانی در گزارشی بر روی سایت خود به تمجید از عملکرد کشتی گیران ایران پرداخت و عنوان داشت: محمدحسین محمدیان در چهار دیدار خود در دیدارهای مقدماتی به پیروزی رسید. این درحالی بود که وی کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان را با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی شکست داد. محمدیان در دیدار فینال نیز حریفی از بلاروس را مغلوب کرد تا اولین عنوان خود را در مسابقات رنکینگ بدست آورد.

امیرحسین زارع نیز نوزدهمین سالگرد تولد خود را با قهرمانی اش در این مسابقات که با شکست بلال ماخوف قهرمان جهان از روسیه در فینال همراه بود، جشن گرفت. این در حالی بود که زارع در زمانی که تنها شش سال سن داشت، ماخوف پیروز شده بود که قهرمانی جهان را از آن خود کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمجید سایت اتحادیه جهانی از عملکرد محمدیان و زارع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید سایت اتحادیه جهانی از عملکرد محمدیان و زارع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید