بن بست در مذاکرات تمدید پاری سن ژرمن و نیمار

به گزارش وبلاگ عینک شب، پاری سن ژرمن و نیمار در جریان مذاکرات تمدید قرارداد هنوز به توافق نرسیده اند.

بن بست در مذاکرات تمدید پاری سن ژرمن و نیمار

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عینک شب، نیمار در تابستان سال جاری کوشش زیادی برای جدایی از پاری سن ژرمن انجام داد و خواستار بازگشت به لالیگا بود. رئال مادرید و بارسلونا برای جذب این ستاره برزیلی وارد عمل شدند، اما در نهایت نتوانستند رضایت پاری سن ژرمن را جلب نمایند و نیمار که علنا دم از جدایی می زد، در نهایت در فرانسه ماندنی شد. در هفته های اخیر باشگاه پی اس جی خواستار تمدید قرارداد با نیمار بود، اما اخبار خوبی از اردوی این باشگاه به گوش نمی رسد.

نشریه لاپاریزین مدعی شد طرفین اکنون چند هفته در حال مذاکره در خصوص تمدید قرارداد ستاره برزیلی هستند، اما هنوز نتوانسته اند به توافق برسند. قرارداد ستاره 27 ساله برزیلی در سال 2022 به سرانجام خواهد رسید. از زمان ورود نیمار به پاریس، وی تنها در 50 درصد از بازی های پاری سن ژرمن در تیم جدیدش به میدان رفته و در باقی دیدارها مصدوم بوده است. نیمار در تابستان سال 2017 با رقم 222 میلیون یورو از باشگاه بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست.

در تابستان اخباری در خصوص توافق نیمار و پاری سن ژرمن برای جدایی این ستاره برزیلی در تابستان سال 2020 و انتقال به بارسلونا شنیده شده بود و هنوز آینده این ستاره برزیلی در هاله ای از ابهام واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بن بست در مذاکرات تمدید پاری سن ژرمن و نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن بست در مذاکرات تمدید پاری سن ژرمن و نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید