برانکو در گفت وگو با خبرنگاران: اسکوچیچ انتخاب خوبی برای تیم ملی بود، او می تواند با ایران به جام جهانی صعود کند

به گزارش وبلاگ عینک شب، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب هموطنش را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخابی خوب دانست و گفت: او می تواند با ایران به جام جهانی برود.

برانکو در گفت وگو با خبرنگاران: اسکوچیچ انتخاب خوبی برای تیم ملی بود، او می تواند با ایران به جام جهانی صعود کند

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عینک شب درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: این، تصمیم بسیار خوبی برای فوتبال ایران بود. مطمئناً دراگان مربی خیلی خوبی است و می تواند کارهای بسیار خوبی را برای تیم ملی ایران انجام دهد.

سرمربی جدید تیم ملی عمان که پیش از حضور در این تیم یکی از گزینه های جدی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بود در پاسخ به این سؤال که آیا اسکوچیچ می تواند تیم ایران را راهی جام جهانی کند، گفت: البته، حتماً همین طور است.

وی درباره اینکه احتمال تقابل تیم های ایران و عمان وجود دارد و آیا توافق برای انجام بازی محبت آمیز طبق برنامه قبلی به قوت خود باقی است یا نه، گفت: بله، احتمال بازی محبت آمیز وجود دارد. من امیدوارم این اتفاق رخ بدهد، اما باید در این باره از فدراسیون دو کشور سؤال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برانکو در گفت وگو با خبرنگاران: اسکوچیچ انتخاب خوبی برای تیم ملی بود، او می تواند با ایران به جام جهانی صعود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو در گفت وگو با خبرنگاران: اسکوچیچ انتخاب خوبی برای تیم ملی بود، او می تواند با ایران به جام جهانی صعود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید