بازی Silent Hills قرار بود ایمیل و اس ام اس واقعی به گیمرها بفرستند

به گزارش وبلاگ عینک شب، پنج سالی از انتشار دموی ترسناک P.T می گذرد اما بعد از گذشت این همه مدت باز هم اخبار تازه و جدیدی از این اثر به گوش می رسد؛ اثری که بدون شک می توان آن را یکی از مرموزترین ساخته های تاریخ صنعت بازی به شمار آورد. این بازی در ابتدا با عنوان یک تیزر قابل بازی معرفی گردید اما در سرانجام متوجه شدیم که این دمو در واقع مربوط به بازی Silent Hills می شد. همان طور که همه می دانیم، پس از قطع همکاری کوجیما و کونامی ساخت این بازی هم لغو شد و دیگر هیچ چیزی از آن ندیدیم.

بازی Silent Hills قرار بود ایمیل و اس ام اس واقعی به گیمرها بفرستند

حال در جدیدترین شایعه منتشر شده، آلانا پیرس - یکی از نویسندگان و تهیه کنندگان مشهور رسانه های بازی - راز جدیدی از بازی برملا کرد. او در پاسخ به سوال یکی از افراد که از او خواسته بود نکته تازه ای درباره Silent Hills بگوید، گفت که پیش از آغاز بازی باید تعهدنامه ای را امضا می کردید که براساس آن حتی زمانی که مشغول تجربه بازی نیستید، ایمیل یا پیامک هایی از طرف کاراکترهای بازی دریافت خواهید کرد.

با توجه به شناختی که از کوجیما داریم، وقوع چنین اتفاقی چندان دور از ذهن نیست. کوجیما همواره به طریقی سعی داشته تا تعاملی بین بازی ها و دنیای واقعی بازی کنندگان برقرار کند و مطمئنا این مکانیک هم در راستای همین کار طراحی شده بود.

در حال حاضر تنها می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم که آیا کوجیما میخواهد در آینده سراغ ساخت بازی ترسناک جدیدی برود یا خیر. هفته گذشته بود که کوجیما در صفحه توییتر خود بیان کرد که دوباره به تماشای فیلم های ترسناک روی آورده است. او همچنین بیان کرد که طی مراحل ساخت بازی، فیلم ترسناک The Eye - محصول سال 2002 - را کرایه نموده بود اما این اثر آنقدر ترسناک بود که کوجیما حتی از کاور فیلم هم ترسیده بود!

با توجه به نوشته های اخیر کوجیما احتمال می دهیم که این بازی ساز ژاپنی بخواهد برای قدم بعدی خود سراغ ساخت یک اثر ترسناک برود.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی Silent Hills قرار بود ایمیل و اس ام اس واقعی به گیمرها بفرستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Silent Hills قرار بود ایمیل و اس ام اس واقعی به گیمرها بفرستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید