انیمیشن کوتاه آقای گوزن در جشنواره های بین المللی

به گزارش وبلاگ عینک شب، تهران (پانا) - انیمیشن کوتاه آقای گوزن محصول مشترک تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری در جشنواره های فیلم استراسبورگ فرانسه، انیمارت برزیل و استاپ موشن کانادا به نمایش در می آید.

انیمیشن کوتاه آقای گوزن در جشنواره های بین المللی

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، جشنواره فیلم های خارق العاده استراسبورگ از 14 تا 23 سپتامبر، برابر با 23 شهریور تا یکم مهرماه در شهر استراسبورگ فرانسه برگزار می شود. این دوره یازدهم جشنواره است که بر جدیدترین تولیدات بین المللی تمرکز دارد و شامل ژانرهای مختلفی مثل دلهره، نوآر و کمدی سیاه می شود.

جشنواره استاپ موشن کانادا، از 14 تا 16 سپتامبر، برابر با 23 تا 25 شهریورماه در مونترآل کانادا برگزار می شود. این جشنواره که در سال 2009 را ه اندازی شده، ادعا دارد که اولین جشنواره ای است که ویژه تکنیک انیمیشن استاپ موشن است. امسال دهمین دوره این جشنواره برگزار می شود.

جشنواره انیمارت برزیل از تاریخ 20 تا 27 سپتامبر، برابر با 29 شهریور تا 5 مهرماه در سه شهر ریودوژانیرو، سائوپاولو و سائولوییس برگزار می شود. تمرکز این جشنواره بر کارهای دانشجویی است. امسال چهاردهمین دوره از این جشنواره برگزار می شود.

انیمیشن آقای گوزن چندی پیش در هشتمین دوره جشنواره ساخالین روسیه (2 تا 9 شهریور) به نمایش درآمد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "انیمیشن کوتاه آقای گوزن در جشنواره های بین المللی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انیمیشن کوتاه آقای گوزن در جشنواره های بین المللی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید