انتشار تصاویر ماهواره ای از حمله موشکی موفقیت آمیز سپاه به پایگاه عین الاسد

به گزارش وبلاگ عینک شب، تصاویر ماهواره ای نشان دهنده این هستند که موشک های ایرانی حداقل هفت ساختمان را در بخشی از پایگاه عین الاسد که متعلق به نیروهای آمریکایی است، تخریب نموده اند.

انتشار تصاویر ماهواره ای از حمله موشکی موفقیت آمیز سپاه به پایگاه عین الاسد

به گزارش وبلاگ عینک شب به نقل از خبرگزاری رویترز، در دو تصویر که توسط ماهواره های تجاری شرکت پلنت لبز اینک. (Planet Labs Inc) منتشر شده اند، نشان داده می گردد که پنج فروند از موشک ها به نقاطی در داخل پایگاه برخورد نموده اند. میزان خسارت های وارده در مقایسه عکس هایی که از حملات روز چهارشنبه گرفته شده اند با تصاویری که مربوط به 25 دسامبر سال گذشته هستند، قابل تشخیص است.

حداقل سه مورد از تاسیساتی که مشاهده می گردد مربوط به مکان های نگهداری از هواپیماها بوده است. بر اساس این تصاویر تعدادی از ساختمان ها یا تاسیسات به طور کامل ناپدید شده اند و بعضی دیگر تنها قسمت هایی از آنها باقی مانده است.

جفری لوئیس از موسسه مطالعات بین الملل در مونتری کالیفرنیا می گوید: موشک ها، بخش آمریکایی پایگاه را هدف قرار داده بودند. این به آن معناست که شلیک آنها تنها برای هدف قرار دادن این بخش بوده و آنها توانسته اند این کار را کاملا انجام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتشار تصاویر ماهواره ای از حمله موشکی موفقیت آمیز سپاه به پایگاه عین الاسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار تصاویر ماهواره ای از حمله موشکی موفقیت آمیز سپاه به پایگاه عین الاسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید