الجزیره: ایرانی ها بی اعتمادی و تنفر خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند

به گزارش وبلاگ عینک شب، خبرنگار شبکه الجزیره در تهران گفت ایرانی ها با حضور در خیابان ها به مناسبت سالگرد تسخیر سفارت آمریکا، بی اعتمادی و تنفر خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند.

الجزیره: ایرانی ها بی اعتمادی و تنفر خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عینک شب، بسیاری از رسانه های دنیا امروز برگزاری مراسم سالگرد تسخیر لانه جاسوسی سابق آمریکا در تهران را پوشش خبری دادند.

شبکه الجزیره در گزارشی از تهران در خصوص این راهپیمایی، نوشته است: ایرانی ها سالانه این سالگرد را گرامی می دارند تا بی اعتمادی و تنفر خود از سیاست های ایالات متحده در طول چهار دهه گذشته را ابراز نمایند.

خبرنگار الجزیره در این مورد گفت: هر سال، ایرانی ها این مناسبت را گرامی می دارند تا نشان دهند که هنوز هم همان موضع را... در قبال ایالات متحده دارند.

وی اضافه کرد: این رخدادی کلیدی در تاریخ ایران از زمان انقلاب سال 1979 است. این اولین رخدادی است که واقعا سیاست خارجی ایران و رابطه آن با ایالات متحده را شکل داد.

الجزیره در ادامه با اشاره به خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای با ایران، نوشته است که از چند ماه پیش تاکنون، ایران در سه مرحله با اقدامات تقابلی به واشنگتن پاسخ داده و بخش هایی از تعهدات خود به برجام را تعلیق نموده است.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "الجزیره: ایرانی ها بی اعتمادی و تنفر خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الجزیره: ایرانی ها بی اعتمادی و تنفر خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید