آمریکا: دنبال جنگ نیستیم، ایران صبر ما را با ضعف اشتباه نگیرد

به گزارش وبلاگ عینک شب، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا چهارشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز تأکید کرد که این کشور به دنبال جنگ با ایران نیست.

آمریکا: دنبال جنگ نیستیم، ایران صبر ما را با ضعف اشتباه نگیرد

به گزارش گروه مانیتورینگ بین الملل وبلاگ عینک شب، مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز تأکید کرد که کشورش به دنبال جنگ با ایران نیست.

اورتاگوس گفت: ما فکر می کنیم که کارزار فشار حداکثری ما کارساز واقع شده؛ البته همه کارهایی که ما انجام می دهیم علنی نیست، اما ما به دفعات بی شمار به رژیم ایران گفته ایم که صبر راهبردی رئیس جمهور ترامپ را با ضعف اشتباه نگیرند.

وی افزود: هر زمان که پامپئو و ترامپ دست دیپلماسی به سوی ایران دراز نموده اند ایران با اینگونه تحرکات تنش آمیز آن را پاسخ داده.

وی در ادامه گفت: ما فکر می کنیم سیاست ما قوی تر از هر زمان دیگر کارساز است. اقتصاد ایران، از پول محروم شده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه چطور فکر می نماید سیاست دولت ترامپ علیه ایران جواب داده گفت: علت اینکه سیاست ما کارساز بوده این است که رژیم ایران بی پول شده، شبه نظامیان آن پول ندارند.

او در ادامه گفت: رئیس جمهور همین دیشب گفت که ما دنبال حل و فصل مسالمت آمیز [تنش با ایران] هستیم و جنگ نمی خواهیم. دنبال جنگ دیگری در خاورمیانه نیستیم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکا: دنبال جنگ نیستیم، ایران صبر ما را با ضعف اشتباه نگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا: دنبال جنگ نیستیم، ایران صبر ما را با ضعف اشتباه نگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید